Oriflame Fiyat Listesini Anlamak ve Puan Sistemi BP, BV ,DF, TF

KATALOG İLE BİRLİKTE SİZE GELECEK FİYAT LİSTESİNDE;

 

BV : Üzerinden performans iskontosuna hak kazanacağınız tutarı

TF :Tüketici Fiyatı : Önerilen tüketici fiyatıdır. (katalog üzerindeki ürünlerin fiyatı)

DF : Danışman Fiyatı : Kdv’li alış fiyatıdır . ( ürünün size geliş fiyatıdır)

BP : Başarı Puanı : Sattığınız ürünlerde size yansıyan başarı puanıdır.

 

Oriflame başladığın da ilk etap da üç şekilde kazanırsın;

 

      ORİFLAME katalog’u makyaj, kokular, erkeklere özel kişisel bakım, cilt bakım, saç ve kişisel bakım, aksesuarlar, zinde yaşam, son fırsat ürünleri, bakım ürünleri olmak üzere sekiz basamaktan oluşmaktadır.

     Katalog üzerindeki fiyatlar senin satış fiyatlarındır, katalog’un yanında ayrı bir fiyat listesi gelir. Burada da sattığın ürünlerin sana geliş fiyatını ve her üründen elde edeceğin başarı puanını görürsün.

 

Katalogdaki ürünün sana geliş fiyatını ve BP öğrenmek için;

Katalogdaki herhangi bir ürünün tutarını fiyat listesinden buluyorsunuz (TF),yanındaki tutar (DF) ürünün size geliş fiyatıdır, aynı sıradaki diğer tutar (BV) üzerinden performans iskontosuna hak kazanacağınız değeri ifade eder, en sondaki rakam (BP) başarı puanınızdır.

( TF – DF = SATIŞ KARI )

 

BAŞARI PUANLARI TOPLAMI (BP) OCAK GAZETEMİZDEKİ ;

 

1 ) Hoş Geldiniz Programı 1. – 2. ve 3. adım ürünlerini kazanmamızı sağlar,

Örneğin: Hoş Geldiniz Programının 1.adımındaki 68,30 TL değerinde (Tender Care Balım, The One Colour Stylist Ruj ve The One Maskara) 100 BP siparişinize 11,99 TL gelir.

(Kazancı kara çevirmek isterseniz 11,99 TL sahip olduğunuz seti 68,30 TL satarak 

56,00 TL Kar sağlarsınız)

 

2 ) Kat Kat Kazan programındaki ürünleri kazanmanızı sağlar.

Örneğin:2017 Ocak Dönemi katalog satışlarınızdaki Başarı puanınız 125 BP olduğun da  Kat Kat Kazan programı kapsamındaki 117.90 TL değerindeki Possess Man Edt parfüme

13,99 TLsahip olursunuz.

(Kara çevirmek isterseniz 117,90 TL satarak 104,00 TL kazanç sağlayabilirsiniz.)

Okunma 39080 defa

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Benzer Öğeler (etikete göre)

  • Üye
  • Ürün Çeşidi
  • Dilde
  • Ülkede

Sosyal Medyadan Ulaş

Kolay Para, Yüksek kazanç - Nasıl Kolay Para Kazanılır, Para Kazan

Etiket İçerikleri

Etiket Listesi

Oriflame da bağımsız danışman olarak çalışan bağımsız bireyler ve şirketler için hazırlanmış web tasarım şablonumuzda Oriflame ürünlerinizi tanıtabilir ve iş konusunda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Ürünleri tanıtmak için kısa bilgiler içeren, fotoğraf ve açıklamalar ekleyebileceğiniz esnek, güçlü altyapı. Üyelik başvurusu yapmak isteyenlerden gerekli bilgileri ( ad-soyad, cep telefonu, e-posta adresi ile yaşadığı il ) alabilmenizi sağlayan form sayfaları mevcuttur. Aylık yayınlanan katalog için bağlantılar oluşturabilirsiniz. Blog kategorisi oluşturup özgün metinler ekleyerek daha fazla ziyaretçiye ulaşabilir ve arama motorlarında üst sıralara çıkabilirsiniz. Ayrıca bütün BulutPress modüllerini kullanarak web sitenizi daha güçlü, daha çok ziyaret edilir, daha çok kazandırır hale getirebilirsiniz. Web tasarım şablonumuz responsive yani tüm mobil cihazlara kendi genişliğini uydurabilen bir konsepte sahiptir. Ziyaretçileriniz web sitenizi hangi cihazdan takip ederse etsin her zaman en yüksek kalitede tasarımı göreceklerinden emin olabilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her konuda destek talebi oluşturmayı ihmal etmeyiniz. Web Tasarım Kategorisi: Kişisel Bakım / Kozmetik Oriflame Kariyer Seviyeleri ve Kazançları %3 Seviyesi; Oriflame başlangıç seviyesidir. BV: Üzerinden performans iskontosu hak kazanacağınız değer. % 3 : 200 BP sipariş toplamında : 6,04 TL % 6 : 600 BP sipariş toplamında : 36,26 TL % 9 : 1200 BP sipariş toplamında : 108,79 TL % 12 : 2400 BP sipariş toplamında : 290,10 TL % 15 : 4000 BP sipariş toplamında : 604,38 TL % 18 : 6600 BP sipariş toplamında : 1196,67 TL % 21 :10000 BP sipariş toplamında : 2115,33 TL Bu kazanç tablosuna ayrıca satış karı eklenmemiştir. Ayrıca daha üst kazanç seviyeleri eklenmedi.

Oriflame Bilgiler

sitemap

oriflame üyelik oriflame kargo takibi oriflame para yatırma oriflame bayan parfüm oriflame saat oriflame aralık kataloğu ocak ayı oriflame kataloğu oriflame kargo takip oriflame parfümleri oriflame parfüm oriflame danışman girişi sipariş verme

+Son Makaleler

+Bize Ulaşın

  Eposta Gönderilemedi.   Eposta Gönderildi.
Top