Oriflame ile yükselmek istiyorsan ekip çalışması yapmak zorundasın.
 

Ekip nedir?

 
EKİP demek herkesin kendi görevini yapması demek ..EKİP DEMEK AYNI HEDEFE AYNI ŞEKİLDE BAŞ KOYMAK DEMEK . Herşeyi sen üstlenme...
 

Ekip çalışması nedir?

 
Oriflame başladığın da ilk etap da üç şekilde kazanırsın ;
 1. Kendi ürünlerini indirimli alarak
 2. Satış yaparak,
 3. Kat Kat  kazan programlarındaki fırsat ürünlerini alarak.
Bu aşamaları yaparken oriflame size sunduğu imkanları çevrenizdekilere anlatarak;
İlk ay;
 1. 10 üye yap
 2. İçinden 2 tane senin gibi KARARLI,AZİMLİ yol arkadaşı seç (ÇEKİRDEK TAKIM)
 3. Onlara da aynısını öğret onlar da 10 kayıt yapsın HEPİNİZ 125 puan sipariş verin 
 
İkinci ay;
 1. 10 üye yap
 2. İçinden 2 tane senin gibi KARARLI,AZİMLİ yol arkadaşı seç (ÇEKİRDEK TAKIM)
 3. Onlar da 10 üye yapsın HEPİNİZ 125 puan sipariş verin veeee......
 
10 ÜYE YAPAN 2 ÇEKİRDEĞİN 100' ER LİRA PRİM
SENDE 500 LİRA PRİM AL
 
BU PROGRAMI AYNEN UYGULADIĞINDA BAŞARI BASAMAKLARINI ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE YÜKSELİRSİN VE BİRDE BAKMIŞSIN EKİBİN İLE BİRLİKTE EMİNE SARAÇ GİBİ KUTLANIYORSUN
 
ONLAR BAŞARMIŞ VE HERGÜN YAKINDAN GÖRDÜĞÜMÜZ KONUŞTUĞUMUZ BİLGİ ALDIĞIMIZ KİŞİLER BİZ NEDEN OLMUYALIM.
 
İNSAN İSTERSE DİLERSE RABBİM GÖNLÜNDEKİNİ NASİP EDER…
 

Oriflame Seviyeleri ve Kazanç Oranları

%3 Seviyesi: Bir Katalog süresince kendinizin yada gurubunuzun yaptığı toplam satış 200 BP ye ulaştığında %3 seviyesine ulaşırsınız. Kendi kişisel satışınızın haricinde, yaklaşık 8-10 TL bir prim kazanırsınız. Bu seviyedeki ünvanınız Oriflame Danışmanı olarak adlandırılır.
 

Oriflame ile bugün paranızı, yarın hayallerinizi kazanın…

 
%6 Seviyesi: Bir katalog süresince kendinizin yada gurubunuzun yaptığı toplam satış 600 BP ye ulaştığında %6 seviyesine ulaşırsınız. Kendi kişisel satışınızın haricinde, yaklaşık 50 TL bir prim kazanırsınız. Bu seviyedeki ünvanınız Oriflame Danışmanı olarak adlandırılır.
 
%9 Seviyesi: Bir katalog süresince kendinizin yada gurubunuzun yaptığı toplam satış 1200 BP ye ulaştığında %9 seviyesine ulaşırsınız. Kendi kişisel satışınızın haricinde, yaklaşık 110 TL prim kazanırsınız. Bu seviyedeki ünvanınız Oriflame Danışmanı olarak adlandırılır.
 
%12 Seviyesi: Bir katalog süresince kendinizin yada gurubunuzun yaptığı toplam satış 2400 BP ye ulaştığında %12 seviyesine ulaşırsınız. Kendi kişisel satışınızın haricinde, yaklaşık 260 TL prim kazanırsınız. Bu seviyedeki ünvanınız Oriflame Takım Lideri olarak adlandırılır.
 
%15 Seviyesi: Bir katalog süresince kendinizin yada gurubunuzun yaptığı toplam satış 4000 BP ye ulaştığında %15 seviyesine ulaşırsınız. Kendi kişisel satışınızın haricinde, yaklaşık 500 TL prim kazanırsınız. Bu seviyedeki ünvanınız Oriflame Takım Lideri olarak adlandırılır.
 
%18 Seviyesi: Bir katalog süresince kendinizin yada gurubunuzun yaptığı toplam satış 6600 BP ye ulaştığında %18 seviyesine ulaşırsınız. Kendi kişisel satışınızın haricinde, yaklaşık 1100 TL prim kazanırsınız. Bu seviyedeki ünvanınız Oriflame Takım Lideri olarak adlandırılır.
 
%21 Seviyesi: Bir katalog süresince kendinizin yada gurubunuzun yaptığı toplam 10.000 BP ye ulaştığında %21 seviyesine ulaşırsınız. Kendi kişisel satışınızın haricinde, yaklaşık 1500 TL prim kazanırsınız. Bu seviyedeki ünvanınız Oriflame Üst Danışmanı olarak adlandırılır.
 
%21 lik seviyeyi, 1 yıl içinde aralıklı yada arka arkaya 6 kez yapmanız durumunda Oriflame Direktörü olursunuz ve ayrıca aylık gelirinizin dışında bir kez 1000 USD direktörlük parası alırsınız.
 
 • Üye
 • Ürün Çeşidi
 • Dilde
 • Ülkede

Sosyal Medyadan Ulaş

Kolay Para, Yüksek kazanç - Nasıl Kolay Para Kazanılır, Para Kazan

Etiket İçerikleri

Etiket Listesi

Oriflame da bağımsız danışman olarak çalışan bağımsız bireyler ve şirketler için hazırlanmış web tasarım şablonumuzda Oriflame ürünlerinizi tanıtabilir ve iş konusunda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Ürünleri tanıtmak için kısa bilgiler içeren, fotoğraf ve açıklamalar ekleyebileceğiniz esnek, güçlü altyapı. Üyelik başvurusu yapmak isteyenlerden gerekli bilgileri ( ad-soyad, cep telefonu, e-posta adresi ile yaşadığı il ) alabilmenizi sağlayan form sayfaları mevcuttur. Aylık yayınlanan katalog için bağlantılar oluşturabilirsiniz. Blog kategorisi oluşturup özgün metinler ekleyerek daha fazla ziyaretçiye ulaşabilir ve arama motorlarında üst sıralara çıkabilirsiniz. Ayrıca bütün BulutPress modüllerini kullanarak web sitenizi daha güçlü, daha çok ziyaret edilir, daha çok kazandırır hale getirebilirsiniz. Web tasarım şablonumuz responsive yani tüm mobil cihazlara kendi genişliğini uydurabilen bir konsepte sahiptir. Ziyaretçileriniz web sitenizi hangi cihazdan takip ederse etsin her zaman en yüksek kalitede tasarımı göreceklerinden emin olabilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her konuda destek talebi oluşturmayı ihmal etmeyiniz. Web Tasarım Kategorisi: Kişisel Bakım / Kozmetik Oriflame Kariyer Seviyeleri ve Kazançları %3 Seviyesi; Oriflame başlangıç seviyesidir. BV: Üzerinden performans iskontosu hak kazanacağınız değer. % 3 : 200 BP sipariş toplamında : 6,04 TL % 6 : 600 BP sipariş toplamında : 36,26 TL % 9 : 1200 BP sipariş toplamında : 108,79 TL % 12 : 2400 BP sipariş toplamında : 290,10 TL % 15 : 4000 BP sipariş toplamında : 604,38 TL % 18 : 6600 BP sipariş toplamında : 1196,67 TL % 21 :10000 BP sipariş toplamında : 2115,33 TL Bu kazanç tablosuna ayrıca satış karı eklenmemiştir. Ayrıca daha üst kazanç seviyeleri eklenmedi.

Oriflame Bilgiler

sitemap

oriflame üyelik oriflame kargo takibi oriflame para yatırma oriflame bayan parfüm oriflame saat oriflame aralık kataloğu ocak ayı oriflame kataloğu oriflame kargo takip oriflame parfümleri oriflame parfüm oriflame danışman girişi sipariş verme

+Son Makaleler

+Bize Ulaşın

  Eposta Gönderilemedi.   Eposta Gönderildi.
Top