İstediğim Zaman Bırakabilirmiyim

İstediğiniz zaman bırakabilirsiniz bir ücreti yok. ...

Oriflame sermaye istemeyen çocuklarınıza miras bırakabileceğiniz bir iştir. 
 
Satış yapamadığınızda yükseldiğiniz seviyeden bir alt seviyeye düşmezsiniz,
 
Eğer ilgilenmek istemezseniz de 1 yıl içinde üyeliğiniz düşer size herhangi bir yaptırımı yoktur. 
 
Ayrıca satış yapmayıp sadece kendi ürünlerinizi indirimli alarak da devam edebilirsiniz. 
 
Satış yapmadan da yükselme şansınız olduğunu unutmayın. Oriflamenin kazanç ve fırsatlarını çevrenizeki insanlara anlatarak yeni üyeler kazanabilirsiniz. Yeni üyeleriniz sayesinde primleriniz artmaya devam eder ve kendi ürünlerinizin tamamına yakınını ücretsiz alabilir, hediyelerden faydalanabilirsiniz. Belili bir seviyeye ulaştığınızda size maaş bağlanacak ve bu maaşı üyeliğiniz devam ettiği sürece alabileceksiniz.

 

 
Okunma 24963 defa
Bu kategoriden diğerleri: Nereden Başlamalıyım »

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

Benzer Öğeler (etikete göre)

Evde İş İmkanı
Update: 13/11/2016
  • Üye
  • Ürün Çeşidi
  • Dilde
  • Ülkede

Sosyal Medyadan Ulaş

Kolay Para, Yüksek kazanç - Nasıl Kolay Para Kazanılır, Para Kazan

Etiket İçerikleri

Etiket Listesi

Oriflame da bağımsız danışman olarak çalışan bağımsız bireyler ve şirketler için hazırlanmış web tasarım şablonumuzda Oriflame ürünlerinizi tanıtabilir ve iş konusunda bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Ürünleri tanıtmak için kısa bilgiler içeren, fotoğraf ve açıklamalar ekleyebileceğiniz esnek, güçlü altyapı. Üyelik başvurusu yapmak isteyenlerden gerekli bilgileri ( ad-soyad, cep telefonu, e-posta adresi ile yaşadığı il ) alabilmenizi sağlayan form sayfaları mevcuttur. Aylık yayınlanan katalog için bağlantılar oluşturabilirsiniz. Blog kategorisi oluşturup özgün metinler ekleyerek daha fazla ziyaretçiye ulaşabilir ve arama motorlarında üst sıralara çıkabilirsiniz. Ayrıca bütün BulutPress modüllerini kullanarak web sitenizi daha güçlü, daha çok ziyaret edilir, daha çok kazandırır hale getirebilirsiniz. Web tasarım şablonumuz responsive yani tüm mobil cihazlara kendi genişliğini uydurabilen bir konsepte sahiptir. Ziyaretçileriniz web sitenizi hangi cihazdan takip ederse etsin her zaman en yüksek kalitede tasarımı göreceklerinden emin olabilirsiniz. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her konuda destek talebi oluşturmayı ihmal etmeyiniz. Web Tasarım Kategorisi: Kişisel Bakım / Kozmetik Oriflame Kariyer Seviyeleri ve Kazançları %3 Seviyesi; Oriflame başlangıç seviyesidir. BV: Üzerinden performans iskontosu hak kazanacağınız değer. % 3 : 200 BP sipariş toplamında : 6,04 TL % 6 : 600 BP sipariş toplamında : 36,26 TL % 9 : 1200 BP sipariş toplamında : 108,79 TL % 12 : 2400 BP sipariş toplamında : 290,10 TL % 15 : 4000 BP sipariş toplamında : 604,38 TL % 18 : 6600 BP sipariş toplamında : 1196,67 TL % 21 :10000 BP sipariş toplamında : 2115,33 TL Bu kazanç tablosuna ayrıca satış karı eklenmemiştir. Ayrıca daha üst kazanç seviyeleri eklenmedi.

Oriflame Bilgiler

sitemap

oriflame üyelik oriflame kargo takibi oriflame para yatırma oriflame bayan parfüm oriflame saat oriflame aralık kataloğu ocak ayı oriflame kataloğu oriflame kargo takip oriflame parfümleri oriflame parfüm oriflame danışman girişi sipariş verme

+Son Makaleler

+Bize Ulaşın

  Eposta Gönderilemedi.   Eposta Gönderildi.
Top